Umowa Serwisowa

Elastyczne Warianty Współpracy

Oferujemy bardzo dogodne i elastyczne umowy serwisowe zapewniające spełnienie wymagań naszych proponujemy kilka podstawowych wariantów. Klient ma do wyboru wiele dodatkowych usług z zakresu wsparcia, serwisu, dostawy materiałów eksploatacyjnych jak również wsparcia polegającego na dostarczeniu zastępczego plotera. Nasze podejście jest indywidualne do każdego klienta, dlatego też nasza umowa serwisowa zawsze podlegaja negocjacji w taki sposób aby była idealnie dopasowana do warunków drukarni i jej potrzeb. Wspieramy wszystkie plotery Artemis, Zenith, Mutoh.

Co Wybrać?

Umowa Serwisowa STANDARD to Elastyczny wariant bez zobowiązań, standardowe ceny ze stałym rabatem na części i usługi. Sam decydujesz kiedy Twój ploter wymaga uwagi.
Umowa serwisowa z dostawą atramentów rabat 20% na usługi części oraz atramenty, wiele dodatkowych korzyści i oszczędności. Zapytaj handlowca o szczegóły.
Umowa serwisowa z dostawą atramentów, gotowość serwisowa, bezpłatny dojazd oraz wiele innych korzyści z ploterem zastępczym włącznie. Dodatkowo wiele usług w systemie extra.

umowa_002

PREMIUM

Bardzo wygodna forma współpracy, dużo zyskujesz! Oszczędzasz nie tylko pieniądze ale również czas i swoje zdrowie, redukuj stress!

umowa_001

STANDARD

Elastyczna umowa gwarantująca pełną swobodę, sam decyduj o potrzebach i wymaganiach swojego plotera – zawsze otrzymasz 10% rabatu!

umowa_003

BUSINESS

Zapomnij o swoich problemach – Twój Park Maszyn To Nasze Zmartwienie! Pakiet usług dla Wymagających a zarazem Oszczędnych!

Dowiedz Się Więcej

Umowy Serwisowe

Skontaktuj się z naszym działem serwisu i dobierz najlepszą opcję dla swojej firmy. Sprawne urządzenia oraz wyszkolony personel to gwarancja zachowania ciągłości pracy jak również znaczne oszczędności. Umowa Serwisowa To Najwygodniejsza Forma Współpracy!
Dowiedz Się Więcej