MUTOH SERWIS

Szybkie i nowoczesne wsparcie techniczne

Mutoh Serwis

Ploter należy do grupy najbardziej awaryjnych urządzeń poligraficznych, dlatego my przedstawiamy nowe podejście do klienta – natychmiastowe wsparcie.

Zdalne Diagnozowanie

W celu szybkiego zdiagnozowania problemu wprowadziliśmy specjalny system online do zdalnego zdiagnozowania występującego problemu.

Kalibracja Profilowanie

Sprawność plotera w 90% polega na prawidłowej kalibracji oraz dopasowaniu profili kolorystycznych nasz mutoh serwis zapewnia pełne wsparcie.

Atramenty Części

Strona mutoh serwis zapewnia nie tylko wsparcie i usługi, proponujemy również wysokiej jakości atramenty oraz inne materiały.

OPCJE SERWISOWE

Wybierz Dowolny Wariant Serwisowy Zgodnie z Twoimi Potrzebami

STANDARD

-10%

Elastyczny wariant bez umowy, standardowe ceny ze stałym rabatem na części i usługi.

SPRAWDŹ

PREMIUM

-20%

Umowa z dostawą atramentów rabat 20% na usługi części oraz atramenty.

SPRAWDŹ

BUSINESS

-30%

Umowa z dostawą atramentów, gotowość serwisowa, bezpłatny dojazd oraz wiele innych korzyści.

SPRAWDŹ

 

Dostarczamy sprawdzone i wysokiej jakości atramenty do ploterów MUTOH.

Atramenty MUTOH

Certyfikowane atramenty do ploterów MUTOH – ECO Nano Resin wysoka jakość bezpieczeństwo dla głowic oraz certyfikat na nie toksyczność do stosowania we wnętrzach.

SPRAWDŹ
Oferujemy Serwis Ploterów Mutoh ValueJET, Spitfire, Rockhopper, DRAFT Station

Mutoh Serwis

MUTOH Serwis na najwyższym poziomie, serwisujemy wszystkie modele ploterów MUTOH, oferujemy wsparcie sprzętowe oraz oprogramowanie, pełną kalibrację i profilowanie.

SPRAWDŹ
Skorzystaj z nowoczesnego i wygodnego wsparcia serwisowego.

Umowa Serwisowa

Oferujemy specjalny MUTOH Serwis gwarantujący pełne wsparcie oraz priorytetowe podejście do klienta – specjalne zniżki, plotery zastępcze, dodatkowe wsparcie online i tel.

SPRAWDŹ

Elementy Wpływające na Jakość Druku

Poniżej Przedstawiamy skalę i ilość najważniejszych czynników wpływających na pracę plotera lub drukarki wielkoformatowej

Ploter atramentowy to skomplikowane urządzenie wielkoformatowe przeznaczone do produkcji grafik wielkoformatowych. W celu zapewnienia długiej i prawidłowej pracy należy przywiązywać dużą wagę do prawidłowej obsługi, mutoh serwis przedstawia podstawowe czynnik mające wpływ na pracę plotera. Zachęcamy do szkoleń organizowanych przez naszą firmę, doświadczenie drukarni jest nie omylne i dowodzi, że prawidłowa obsługa w połączeniu z wysokiej jakości atramentami zapewnia długą stabilną i tanią eksploatację urządzenia.

Atrament 85%
Dbałość o Czystość Plotera 95%
Temperatura Otoczenia i Grzałek 65%
Drukarz / Osoba obsługująca ploter 100%
Podłoża / Media do druku 80%