MUTOH ARTEMIS ZENITH – atramenty eko dla Twojego plotera

Oferowane przez naszą firmę atramenty eko spotykają się z uznaniem klientów drukujących na ploterach MUTOH oraz Artemis i Zenith. Nasze atramenty spełniają wszystkie normy jakościowe oraz są dostosowane do wymagających oczekiwań pod względem bezpieczeństwa użytkowników oraz odbiorców. W praktyce to oznacza, że farby nie tylko nie powodują zużycia głowic i innych podzespołów plotera ale również nie zawierają trujących substancji zagrażających obsłudze drukarni a potem odbiorcom końcowym. Ponadto, zapewniamy pełne wsparcie serwisowe z pełną kalibracją jak również profilowaniem kolorystycznym włącznie.

Zapoznaj się z ofertą Atramenty Eko

Eco Nano Ink

Atrament ECO Nano HQ - formuła pigmentu nano-cząsteczki wydajny, bezpieczny dla głowic.

Idealne dla głowic EPSON

Atramenty są kompatybilne ze wszystkimi modelami MUTOH ARTEMIS ZENITH z głowicami EPSON od DX5 DX7.

Nano Resin

Nowoczesny atrament dla wymagających odbiorców połączenie formuły NANO-RESIN.

Atramenty Premium - Nowość!

Najwyższa półka atramentów NANO-RESIN dla ploterów MUTOH ARTEMIS ZENITH jedno rozwiązanie.

Subli Ink HQ

Nowa jakość przystępna cena! To specjalna propozycja dla producentów smyczy i tkanin.

Niespotykane Kolory Tkanin

Atrament specjalnie zaprojektowany dla ploterów MUTOH z głowicami EPSON DX5 DX6 DX7.

New Colors

Wodne atramenty o podwyższonej pigmentacji wydruki fotograficzne super jakości.

Drukuj i nie patrz na koszty!

Uwolnij potencjał Twojego plotera, drukuj najwyższej jakości fotografie z jeszcze wyższą jakością i nieporównywalnie lepszą ceną.

Informacje dotyczące ploterów i atramentów

Obok przedstawiamy najlepsze połączenia i zestawienia atramentów zgodne z dedykowanymi przez producentów atramentami.  Zestawienie dotyczy ploterów każdego rodzaju:  atramenty eko, wodne i sublimacyjne. Zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną charakterystyką. 

Zdecydowanie polecane do ploterów z serii MUTOH, Spitfire, Rockhopper, ValueJet, Artemis, Zenith drukujących w technoligii głowic EPSON DX5 i DX7, dlatego najlepszym wyborem jest stosowanie atramentów ECO NANO INK lub NANO RESIN. Te dwa rodzaje atramentu znakomicie pasują do ploteró MUTOH a w przypadku NANO RESIN przelanie plotera nie powoduje dodatkowego profilowania maszyny ponieważ są 100% dopasowane kolorystycznie. Atramenty są bezpieczne dla głowic oraz wszystkich układów druku, ponadto zapewniają bardzo wysoką jakość w połączeniu z odpornoąsią na UV i ścieralność. Atramenty nie emitują trujących oparów dlatego też umożliwiają stosowanie wydruków w aplikacjach wewnętrznych.

Polecany do ploterów MUTOH z serii Spitfire i Rockhopper oraz Artemis i Zenith, to urządzenia pracujące w standardach głowic EPSON DX5 – DX7, dlatego wymagają stosowania atramentów o super niskiej gradacji cząsteczek atramentu. Ponieważ są to z reguły maszyny drukujące dużo i wielkie nakłady najlepszym wyborem są atramenty właśnie NANO-RESIN HQ. Atrakcyjna cena oraz dobra jakość sprawiają iż jest to produkt który cieszy się bardzo dużą popularnością! Przy stosowaniu z ploterami MUTOH występuje zgodność z oryginalnymi profilami kolorytycznymi Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wodno pigmentowe plotery MUTOH RJ 900 lub DRAFT STATION to najpopularniejsze drukarki wielkoformatowe wykorzystywane do produkcji smyczy oraz innych tekstylnych produktów reklamowych. Dlatego też oferujemy specjalny atrament SUBLI INK HQ – jest to produkt spełniający wszystkie wymagania producentów i drukarni. W pierwszej kolejności należy podkreślić jego zalety dotyczące bezpieczeństwa głowic, drugim niezwykle ważnym czynnikiem jest wysoka pigmentacja zapewniająca niezwykle jaskrawe kolory oraz bogatą głębię barw.

NEW COLORS to seria wodnych atramentów pigmentowyh do ploterów MUTOH ARTEMIS i ZENITH nadają się produkcji wysokiej jakości obrazów fotograficznych. Atrament jest bezpieczny dla głowic epson jak również całego układu atramentu, ponadto posiada właściwości utrzymywania długotrwałego efektu kolorów bez potrzeby laminowania lub zabezpieczania wydruków. Atrament jest dostępny w opakowaniach 1 i 3 litrowych oraz w wersjach Standard i UV.

Dlaczego my?

   • Zapewniamy szeroki zakres wsparcia zgodne ze standardami i oczekiwaniami
   • Dostarczamy certyfikowane atramenty eko wraz z pełną kalibracja i profilami
   • Jesteśmy zawsze dostępni, rozwiązujemy problemy  szybko i bardzo skutecznie 
   • Zapewniamy szeroki zakres usług w raz z zastępczymi ploterami na czas serwisu
   • Podpisz umowę i ciesz się relaksem, problemy z ploterem to już nasza sprawa 

Klienci O Nas

„Zawsze można się do nich dodzwonić! PLOTERS.PL nie tylko działa szybko i sprawnie, jesteśmy przede wszystkim zadowoleni z rewelacyjnego kontaktu oraz wysokiej jakości wykonywanych usług.”
Drukarnia Berg
„Polecam tę firmę, cenię sobie zwłaszcza wsparcie online, jako drukarnia większość prac przy ploterach wykonujemy sami, jednak często wspieramy się doświadczeniem i wsparciem od PLOTERS.PL”
AGA.NET
„Chłopaki z PLOTERS.PL wyszkolili naszych drukarzy na bardzo wysokim poziomie, śmiało przyjmujemy każde zlecenie bez obawy że na nocnej zmianie coś nas zaskoczy, dzięki nim świetnie sobie radzimy z każdym problemem”
TWÓJ BILLBOARD